Služby

Hodinová manželka

Muž si umí poradit se šroubovákem a opravit kapající kohoutek, a ženám bývají zpravidla bližší jiné dovednosti. Z tohoto důvodu je možné využít služby hodinové manželky.
Hodinová manželka zaleje zahrádku, pohlídá děti, umyje okna, vysaje, vyžehlí a postará se o čistotu domácnosti ale třeba i upeče nebo uvaří. Služby hodinové manželky může tak využít nejenom muž, který je na svou domácnost odkázán sám ale, i žena které pracovní povinnosti nedovolují se věnovat naplno své domácnosti nebo zahradě.
mytí oken
Některé ženy služby hodinové manželky nabízejí sami za sebe, jiné jsou součástí agentur a zákazník bude mít jistotu že mají čistý trestní rejstřík. S hodinovou manželkou byste se také především měli dohodnout na tom co budete požadovat, tak aby mohla být připravena a donesla si případné úklidové prostředky nebo třeba suroviny na pečení. V začátku je nezbytné informovat se o rozsahu a ceny služby. Když si například na úklid bude nucena hodinová manželka přinést čistící prostředky cena za úklid se zpravidla zvýší.
vyčištěný koberec
Kde hledat hodinovou manželku?
Jak už bylo řečeno hodinovou manželku můžete nalézt na inzerát nebo se obrátit na nějakou agenturu. Tato služba se začíná pomalu zabydlovat v našich končinách a internet se nabídkami na tyto služby jen hemží. Vybírat můžete tak podle referencí nebo podle rozsahu služeb. Využívat hodinovou manželku můžete pravidelně nebo podle potřeby, jedno je však jisté že už na péči o domácnost nebudete sami.
Vybírat hodinovou manželku můžete v místě bydliště i ze vzdáleného okolí. Ovšem pokud bude nucena za vámi hodinová manželka přijet zpravidla si naúčtuje dopravné. Nebojte si práci, kterou hodinová manželka vykonala dobře překontrolovat a když budete spokojeni můžete poskytnou třeba na internet kladné reference, to jistě potěší každou hodinovou manželku.