Ženy

Kolik věcí ženy skrývají před svými partnery?

Dokonce i když svého partnera nadevše milujete, pravděpodobně jsou věci, které mu neříkáte. Čistě proto, že by to znamenalo nepochopení, spoustu hádek, nepříjemností a zbytečného vysvětlování, které by se stejně nesetkalo s pochopením a jenom by znamenalo zbytečnou hádku. Ano, to asi ano. Jaké další věci ženy před muži skrývají?

mlčení

–          Malé věci
Většinou to jsou věci z minulosti. Případně věci, které stejně nevyřešíte nebo se na nich neshodnete. Každý má kostlivce ve skříni. Každý má něco, co chce skrýt, co se stalo, je to pryč, vašeho partnera a ni vaší rodiny se to netýká, prostě se to stalo a je zbytečné to nadále řešit proto není důvod to partnerovi říkat. Pokud je lepší lhát než říct pravdu, pak je to asi zřejmé. Záleží, jaké jsou důsledky.

–          Komunikace přes internet
Mnoho lidí se dnes oddává vztahům online, protože jsou anonymní, otevřené a většinou velmi jednoduché. Lidi se nikdy nemuseli vidět, nikdy to ani neplánovali, prostě se jenom oddávají jednoduchému vztahu, jako jsou například roleplay. V takovém případě na sebe lidé berou povahu a vzhled někoho jiného a vzájemně vytvářejí virtuální realitu, hru, ve které rozjíždějí mnohdy i sexuální podtext. Ženy to používají jako vybití přebytečné sexuální energie, nebo navazují zamilované vztahy, když jsou samy zadané, přestože svého muže milují, takto si dodávají sebevědomí. Partnerovi o tom ale neříkají.

pláž

–          Zamilovanost do někoho jiného?
Pokud se vám líbí někdo další, pokud se na pracovišti „zaláskujete“, nespíš to partnerovi neřeknete. Nemáte v úmyslu proměnit vztah ve fyzický, ale některé věci neovlivníte. Třeba to, že se vám někdo líbí. Prostě doufáte, že vás to přejde, a v práci se oddáváte krásným zakázaným představám. Na tom není nic ojedinělého ani špatného – ale partnerovi to raději asi neříkejte.