Děti

Praktické šatní skříňky z kovu získaly velkou oblibu

Vybavení šatnových prostor v mnoha firmách vylepšily zejména šikovné úložné boxy, které si mohou zaměstnanci vždy uzamknout, aby jejich osobní věci byly v bezpečí před případnými nenechavci. Jejich prakticky řešená úložná místa dávají velké možnosti, jakým způsobem osobní věci uložit. Od různých polic, háků i prostoru pro zavazadla či boty, až po závěsné tyče a vzdušné mřížky ve dveřích.

malé plechové skříňky

Vyberte si ty nejlepší a nejpraktičtější kusy šatních skříněk

Kovový materiál, ze kterého jsou úložné boxy vyrobeny, je pevný a nadčasový. Hodí se nejlépe i do provozů, kde je nutné dát do šatní skříňka i například mokré holínky nebo velmi silně zašpiněné pracovní oděvy či rozličné pracovní pomůcky. Proto je v tomto případě kovový materiál rozhodně praktičtější, protože například dřevěné úložné prostory by případnou vlhkostí velmi trpěly.

Jaká barevnost dveří šatní skříňky je možná?

Při výběru barev si můžete vybrat klasické dveře bílé, šedé, červené, oranžové, modré a také například v barvě antracitu. Záleží jen na vás, jaká barva se bude do vašich prostor hodit.

Bezpečnostní zamykání na zámek

Dvířka mají také zajištění proti vylomení nebo vytržení. Uzamykání dvířek je řešeno buď otočným, nebo cylindrickým zámkem. Výrobce ctí zejména bezpečnost odložených věcí a tak rozhodně neponechal nic náhodě a vše je zajištěno pro maximální bezpečnost osobních i dražších věcí.

žluté skříňky, zámečy

Univerzální úložné schránky

Skříňky se hodí nejen do podniků a zaměstnaneckých místností, ale také do šaten bazénů nebo do školních zařízení. Využijte tohoto důmyslného nábytku pro svou pohodu a jistotu a hlavně tam, kde se chcete cítit uvolněně a bezpečně. Vaše věci si zaslouží své místo, kde budou v bezpečí a pořádku, doku si je nevyzvednete. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, zajistí, že se nemusíte obávat a můžete v klidu pracovat nebo se bavit, bez obav, že by mohl někdo cizí něco se schránky odcizit. Pevnost je zajištěna na 100%.